TÜM ÜRÜNLERDE SEPETTE İNDİRİM FIRSATLARI BAŞLADI.
1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Suunto Ocean, suyun altında ve üstündeki maceralar için bir dalış bilgisayarı ve spor saatidir. Geniş, canlı renkli ekrana sahip olup her koşulda olağanüstü okunabilirlik ve kullanılabilirlik sağlar. Dalış meraklıları, hava, nitroks, çoklu gaz ve ayarlanabilir Suunto Bühlmann 16 GF algoritması dahil olmak üzere Suunto Ocean'ın tüplü ve teknik dalışa yönelik dalış modlarını takdir edeceklerdir. Ek olarak, serbest dalıcılar ve şnorkelciler ihtiyaçlarına uygun özel dalış modları bulacaktır. Dalıştan önce Suunto Tank POD ile sorunsuz bir şekilde eşleştirme, kullanıcıların tank basıncını, gaz tüketimini ve kalan gaz süresini doğrudan bileklerinden izlemesine olanak tanır. Dalışlar sırasında güvenliği artırmak için Suunto Ocean, geniş bir kişiselleştirilebilir sesli ve titreşimli alarm seçeneği sunar.

Dalışların haricinde Suunto Ocean, günlük aktiviteyi, günlük egzersizi ve daha ekstrem keşifleri izlemek için sorunsuz bir şekilde güvenilir bir yol arkadaşına dönüşür. Patika koşusu ve bisikletten yüzme ve yogaya kadar her biri özenle seçilmiş varsayılan veri alanlarıyla donatılmış 95'in üzerinde farklı spor moduyla her spor tutkununa hitap eder. Suunto Ocean, günlük aktivite takibi için kalp atış hızı değişkenliği analiziyle adımları, kalorileri, kalp atış hızını, uykuyu (uyku aşamaları dahil) ve dinlenme ölçümlerini izler. Üstelik dünya çapında ücretsiz olarak sunulan ayrıntılı dış mekan çevrimdışı haritaları, hassas konum takibi için üst düzey GNSS sistemi ve doğru yükseklik okumaları ve fırtına alarmları için barometre gibi birinci sınıf dış mekan özellikleri, onu herkes için tercih edilen seçenek haline getiriyor.
Suunto Ocean, maceralarınıza hiçbir anı kaçırmadan ayak uydurmak için tasarlandı. Şarj edilebilir pili, tek şarjla 40 saate kadar dalış (yaklaşık 20 dalışa eşdeğer) ve 40 saate kadar sürekli dış mekan GPS takibi sağlar. Günlük modda Suunto Ocean, yeniden şarj edilmeye ihtiyaç duymadan önce 26 güne kadar yanınızda kalır ve şarj zamanı geldiğinde hızlı bir şekilde şarj olur.
Suunto uygulamasına bağlanarak kullanıcılar tüm dalış, egzersiz ve günlük kayıtlarını tek bir yerde görüntüleyebilir ve kablosuz yazılım güncellemelerinden yararlanabilirler. Sektörde yeni bir standart belirleyen Suunto, Suunto Ocean ile çığır açan bir özellik sunuyor: kullanıcıların her dalıştan sonra su altı rotalarını kayıt defterlerinde görüntüleme. Ayrıca kayıt defterine giriş ve çıkış noktaları işaretlenebilir. Su altı rota takip fonksiyonu ilk etapta beta sürüm olarak piyasaya sürülecek ve geliştirilmeye devam edilecektir.
Dalış ve spor profesyonelleri tarafından tasarlanan, test edilen ve güvenilen Suunto Ocean, %100 yenilenebilir enerjiyle Finlandiya'da el işçiliğiyle üretilmiştir.

ÖZELLİKLER


• Hava veya nitroks tekli tüp dalış modu ve teknik dalış için çoklu gaz seçeneği. Serbest dalış ve şnorkelli yüzme için özel modlar.
• Egzersiz yapmak, günlük aktiviteyi ve dinlenmeyi takip etmek için 95'in üzerinde farklı spor modu ve bilekten kalp atış hızı takibi.
• Ücretsiz dış mekan çevrimdışı haritaları, doğru konum takibi sağlayan mümkün olan en iyi GNSS sistemi ve kaşiflere fırtına alarmlarının yanı sıra doğru rakım sağlayan barometre içeren birinci sınıf dış mekan özellikleri.
• Geniş, canlı 1,43 inç dokunmatik Amoled renkli ekrana sahip olup, tüm faaliyetlerde ve her koşulda olağanüstü okunabilirlik ve kullanılabilirlik sağlar.
• Çoklu dalış alarmları: Daha fazla güvenlik için renk kodlu zorunlu uyarılar. Ayrıca kullanıcı tarafından yapılandırılabilen tank basıncı, derinlik ve dalış süresi alarmları.
• Macera dolu günler için yeterli pil: 40 saate kadar dalış ve açık hava egzersiz takibi sağlayan şarj edilebilir pil.
• Kablosuz yazılım güncellemeleri ve uygulama ile saat arasında kolay senkronizasyon.
• Dalış kayıtlarından antrenman ve günlük aktivitelere kadar tüm veriler için tek bir uygulama. Dalış giriş ve çıkış noktalarını içeren dalış kayıtları ve artık Suunto uygulamasında dalış sonrası su altı rotanızın betası.
• Dalıştan önce Suunto Tank POD ile eşleştirilerek doğrudan bilekten basınç ve gaz tüketimi.
• Finlandiya'da %100 yenilenebilir enerjiyle el yapımı olarak üretilmiştir.

TEKNİK ÖZELLİKLER


Çerçeve Malzemesi: Paslanmaz Çelik
Lens: Safir kristal
Kasa: Cam elyaf katkılı polyamid
Kayış Malzemesi: Silikon

Ağırlık: 99g

Bilek ölçüsü: 130-215mm

Kişiselleştirilebilir Saat Görünümü: Var

Bilekten Nabız Ölçümü: Var

Dokunmatik Ekran Kilidi: Var


Su Geçirmezlik: 100 m 

Türkçe Dil Seçeneği: Var

Ekran Tipi: Amoled

Müzik Kontrolü: Var

Pil Ömrü
Dalış: 40-60 saat
Günlük Smartwatch: 16 güne kadar
Günlük Standby (yalnızca saat): 26 güne kadar

Aktivite Takibi: Kalori, adım takibi, aktivite geçmişi, nabız

Uyku Takibi: Süre, ortalama nabız derin uyku, hafif uyku, REM, ortalama ve en düşük nabız takibi

Spor Modu: 95 adet yüklü gelen spor modu

DALIŞ ÖZELLİKLERİ


Maksimum Çalışma Derinliği (EN 13319): 60 m
Nitroks (ve hava): Var  
Serbest Dalış: Var
Uçuş Yasağı: Var             
CNS/OTU (OLF) Hesaplama: Var             
Kablosuz Hava Entegrasyonu: Opsiyonel
Kalan Gaz Zamanı: Var 

Gaz Tüketimi: Var

Dekompresyon Modeli: SUUNTO BUHLMANN 16 GF
İrtifa Ayarı: 0 - 300 m / 300 -1500 m / 1500 - 3000 m
Gaz: 5 gaza kadar (Oksijen %21 - %100)

 
Dalış Modu:Hava, Nitroks, Serbest, Gauge
Pil:Şarj edilebilir
Pusula:Var
Ekran:Renkli
Transmitter kullanımı:Var
Bluetooth:Var
 
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları
Yükleniyor...