AKDENİZ SPEARFİSHİNG AHŞAP ZIPKINLAR MAĞAZAMIZDA.
1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM

İade, Değişim ve İptal

Ürün İade Şartları
Sitemiz üzerinden ya da telefon siparişi ile satın aldığınız ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren yedi 7 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır. İade(cayma) hakkınızı aşağıdaki yönlendirmeler ve "Mesafeli Satış Sözleşmesi" kapsamında kullanabilirsiniz.
1. Öncelikle, 0216 375 00 18 yada 0533 394 97 50  numaralı telefonlardan seawolf.dive.shop@gmail.com  adresinden ulaşarak, iade talebinizi iletiniz. İade isteğiniz incelenecektir ve size verilen onayla birlikte, iade işlemleriniz başlayacaktır. Bilgilendirme yapmadan ve onay almadan ürünlerinizi göndermemeniz gerektiği hususuna dikkat ediniz. Teslim görevlisi bilgilendirilmesi yapılmayan göndericilerin kargolarını teslim alamamaktadır.
2. İadeler orijinal kutularında ve ambalajlarında yapılmalıdır. Orijinal kutuları, koruyucu jelatinleri, uyarı etiketleri, ambalajları zarar görmüş(yırtılmış, üstüne etiket ya da bant yapıştırılmış) ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri iade etmekle yükümlüdür.
3. İade etmek istediğiniz ürünlerin tüm parçaları, kullanma kılavuzu, aksesuarları ve varsa ürünler ile gönderilen hediyeler eksiksiz olmalıdır. Ürünlerin siparişiyle kazanılan çek ve puanların, iptal tutarı oranında iptali gerçekleştirilir.
4. İade edilecek ürünlerin yanında, ürünlere ait faturaların tüm nüshalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturanın tüm nüshalarının tarafımıza ulaşmaması durumunda, yapılacak iadede KDV tutarı kadar kesinti yapılmaktadır. İade etmediğiniz diğer ürünler için faturanın bir fotokopisini almayı unutmayınız. Önemli Not: Faturanızın fotokopisi de ürünlerinize ait garanti belgesi olarak kullanılabilmektedir.
5. Kurumlara kesilen faturalı ürünlerin iadesinde ise iade edilecek ürünlerin kurumun düzenlemiş olduğu, 'Ürün Birim Fiyatı+KDV' şeklinde kesilmiş 'İade Faturası' ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
6.  İade ve değişimlerde kargo masrafları alıcıya aittir.Bu hususa dikkat ederek iki defa kargo ücreti ödememiş olursunuz.
7. Arızalı ürünlere, arızalı ürünlere ait prosedür uygulanır. Arızalı ürünler ile ilgili prosedür için tıklayın.
8. Ücret İadesi Aşaması: Bize ulaşan ürünlerin incelemesi bittikten ve iadeye uygun olduğu onaylandıktan sonra iadeniz 3 iş günü içinde yapılacaktır. Ücret iadeleri sizin ödeme yönteminizle aynı şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler kredi kartınıza bankanız tarafından iade edilir. Havale/EFT ile yapılan ödemeler bize bildireceğiniz banka hesap numarasına iade edilir. Paypal vb. ödeme sistemleri ile yapılan alışverişlerdeki iadeler de yine bu sistemler üzerinden gerçekleştirilir.
9. İadesi Yapılamayacak Ürünler: Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
* İadeniz, Mesafeli Satışlar Sözleşmesinde belirtilen "Cayma Hakkı" ve "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. Mesafeli Satış Sözleşmesi)
 
Ürün Değişim Şartları
Sitemiz üzerinden ya da telefon siparişi ile aldığınız ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren 3(Üç) iş günü içinde değiştirme imkanınız bulunmaktadır.
1. Müşteri Hizmetlerimize 0216 375 00 18 yada 0533 394 97 50  numaralı telefondan ya da seawolf.dive.shop@gmail.com mail adresimizden ulaşarak, değişimini istediğiniz ürünler hakkında arkadaşlarımızı bilgilendiriniz. Değişim isteğinizin onayı ile birlikte arkadaşlarımız size geri dönüş yapacaklar ve değişim işlemleriniz başlayacaktır. Değişim talebi yapılmayan ve değişim onayı alınmadan gönderilen ürünler kesinlikle teslim alınmamaktadır.
2. Değişimler orijinal kutularında ya da ambalajlarında yapılmalıdır. Orijinal kutuları, koruyucu jelatinleri, etiketleri, ambalajları zarar görmüş(yırtılmış, üstüne etiket ya da bant yapıştırılmış) ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. Değişimi istenen ürün bize ulaştığındaki hali, daha önce müşteriye teslim edildiği haldeki gibi olmalıdır. Bedeninden, numarasından vb. emin olamayarak verdiğiniz ve değiştirmeyi düşündüğünüz ürünleri;
*Dış ortamda denemeyiniz.
*Bedenleri küçük geliyorsa zorlamayın.
*Ürünlerin temiz kalmasını sağlayınız. Toz, kozmetik/makyaj malzemesi vb. ile temas ettirmeyiniz.
*Hiçbir şekilde ürünleri yıkamayın ya da kuru temizleme yapmayın.
*Satın alınmış olan Islak elbiselerde ve neopren aksesuarlarda,ıslatılmamış olması ve iç yüzeyinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. (Tırnak izi, yırtılma, dikiş zorlaması ve jarse yırtıkları olduğu takdirde, değişim yapılmaz.)
3. Değişimi istenen ürünlerin yanında, ürünlere ait faturaların 2 nüshası ve fatura ile birlikte gelen Değişim Forumunun doldurularak gönderilmesi gerekmektedir. Tarafımızdan değişimi yapılan ürün için faturanız yeniden düzenlenecek ve size gönderilecektir. Faturaları eksik gönderilen ürünlerin değişimi yapılamaz. Değişim istemediğiniz diğer ürünler için faturanın bir fotokopisini almayı unutmayınız.
Önemli Not: Faturanızın fotokopisi de ürünlerinize ait garanti belgesi olarak kullanılabilmektedir.
4. Kurumlara kesilen faturalı ürünlerin değişiminde ise, bir üst maddedeki gibi faturaların tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.  
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları
Yükleniyor...