AKDENİZ SPEARFİSHİNG AHŞAP ZIPKINLAR MAĞAZAMIZDA.
2000₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN 2000₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN 2000₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN 2000₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN
GÖVDE    :  6 parça , lamine edilmiş Birmanya Teak'indendir. Özsuları vakumlanmış parçalara, basınçlı havuzlarda özel kimyasallarla emprenye işlemi uygulanmıştır.
 

ŞİŞ         :  6,5mm. x 130cm. çentikli. İstenilirse sharkfin şiş ile uyarlanır.

LASTİK  : Talebe uygun lastik ile verilecektir.

PALAMUT : Fransız model

KABZA
   : Ağır hizmet için dizayn edilmiş,CAM elyaflı plastik ünlü T20 modelidir.
 

KAFA     Kaplinli lastik bağlantı yeri, dövme işlemiyle şekillendirilmiş 6060 Aluminyum dökümdür.
               
DONATI  Master America nın gövdesi, tekne yapımında da kullanılan lamine edilmiş ahşaptan üretilmiştir. Suya karşı maksimum koruma için püskürtme ile astar çekilmiştir. Kabzaya giren silindirik kısım, ayrıca, tamamen su geçirmez kılan plastik enjeksiyonlu kaplama ile korunmuştur. Ahşap gövde, kullanıcının ayrıca ince ayar yapmasına ve seçilen şiş kalınlığına bağlı olarak kusursuz dengeye ulaşmasına imkan veren ve atış isabetini büyük oranda arttıran, eşsiz aksesuarları sunmaktadır. Gövdenin ön bölümünde dikkati çeken ufak çember, kullanıcının pozitif yüzerlik için ezilmez poliüretan köpükten yapılma yüzdürücü veya negatif yüzerlik için kurşun ağırlıklar takmasına imkan verir. Aksesuarlar tüfekle beraber sunulur.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...