TÜM ÜRÜNLERDE SEPETTE İNDİRİM FIRSATLARI BAŞLADI.
1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM
Invictus HF zıpkını, ruhunu çağrıştıran agresif bir tasarımla karakterize edilir.Elcik ergonomiktir ve manevra ve ateş sırasında sağlam bir kavrama sağlayacak şekilde açılıdır. Tümü Paslanmaz Çelik tetik, sarar ve muhafaza. Eşsiz uzatılmış sargı, ağır bant yükünde bile inanılmaz derecede kolay ve pürüzsüz bir tetik çekme sağlayan tetik üzerindeki yükü azaltır.

Hidroforlu namlu, mızrak tabancasını son derece sert hale getirirken aerodinamik bir şekilde daha fazla toplam kütle sağlar. Namlunun orta kısmı daha geniştir ve ateşleme sırasında geri tepmenin bir kısmını emen bir hidrolik fren görevi görür. Namlunun cömert iç hacmi, zıpkının manevra kabiliyetinden veya kaldırma kuvvetinden ödün vermeden daha ağır bir şaftla donatılmasını sağlar. Kamuflaj fotoğraf 3D'dir.

Üç delikli kafa bulunur Maksimum güç ve menzil için 14mm performer 2 ( çift lastik gelir)
Zıpkının boyuna göre 75/90/100 cm 6,5 mm OMER America şiş bulunur
110/130 cm zıpkınlarda ise 6,75mm OMER America şiş bulunur.
Omer hf kalamar gövdeli zıpkınları farklı kılan gövde yapısı zıpkının aşşağı yukarı hareketini kolaylaştırmak için zıpkının kafaya ve kabzeye yakın bölgeleri dar kesitli yuvarlak boru şeklinde olup gövdenin orta kısmı daha geniş eliptik bir yapıya sahiptir.Bu tasarımı sayesinde daha iyi bir yüzerlilik daha mukavemetli bir gövde ile daha stabil atışlara olanak sağlar.Bu eşsiz gövde tasarımı kalıp içerisine sıkıştırılıp (hidroform tekniği) basınçlı su verilerek aliminyum şişirilip hf formu elde edilir. Benzeri üretimi yoktur.


Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Yorum Yapın
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları
Yükleniyor...