TÜM ÜRÜNLERDE SEPETTE İNDİRİM FIRSATLARI BAŞLADI.
1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM 1500₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN SEPETTE TÜM ÜRÜNLERE İNDİRİM

Sualtı avcılığı ve serbest dalış yapanlar için tasarlandı.Serbest dalış ve sualtı avcılığı için ideal dalış saati 6 modu ile (hesaplama, dalış, serbest dalış, kronometre, yüzey, saat) dalışlarınız için vazgeçilmez bir cihaz.

ÖZELLİKLER

Dalış modu, suyla temasta otomatik olarak devreye girer ve sudan çıktıktan 30 saniye sonra saat fonksiyonu çalışmaya başlar. Dalış süresi gerçek zamanlı olarak görüntülenir: anında derinlik, dalış süresi, su sıcaklığı. Yüzeye çıktıktan sonra, OMR-1 yüzeyde bulunma süresini otomatik olarak hesaplar. 
200 dalışa kadar kaydeder. 
Farklı kamuflaj desenli iki bileklik serisi (CAMU 3D ve BlackMoon) ve şarj edilebilir USB kablosu içerir.

ANTREMAN VERİLERİGerçek zamanlı derinlik, dalış süresi ve su sıcaklığı göstergesi
 
OKUNMA KOLAYLIĞIDalış modu suyla temasta otomatik olarak çalışır. BAKIM ÖNERİLERİKullanımdan sonra duru suyla durulayın. Kuru ve havalandırılmış yerde kurutun.2 YIL GARANTİLİDİR.

 

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları
Yükleniyor...