AKDENİZ SPEARFİSHİNG AHŞAP ZIPKINLAR MAĞAZAMIZDA.
1400₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN 1400₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN 1400₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN 1400₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz! İNDİRİMDEKİLERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN

Wave BC ile her maceraya ve beklenmedik durumlara hazırsınız. Geliştirilen dayanıklı ResisteKmalzemesi solmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı ve sağlamdır. Kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını dikkate alarak yeni görünümüne kavuşmuştur. Bu giriş seviyesi, etrafı saran, ceket tarzı BC'nin yepyeni bir görünümü var.

  • Tuzlu su ve klordaki solmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı olması için yeni, teknolojik olarak gelişmiş ResisteK ™ malzemeden üretilmiştir.
  • Taşıması kolay seviye yeleğine bağlı taşıma sapına sahiptir.
  • Arka alt tarafta ekstra hava boşaltma valfi vardır.Ayrıca oldukça görünür turuncu çekme ipine sahiptir ve yatay veya dikey yönlerde kullanılabilir.
  • Ayarlanabilir göğüs kayışı, daha fazla konfor için bir ray sistemi üzerinde kaldırılabilir veya indirilebilir.Kuru elbise vanalarından kaçınmanıza yardımcı olur.
  • Farklı vücut tiplerine uyum sağlamak için ayarlanabilir bel bandı bulunur.
  • Fotoğraflarda görünen octopus, konsol, bıçak vb. aksesuarlar paket içeriğine dahil değildir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...